Turizm Fakültesi Anfi ve Yüksek Lisans Dersliklerinin Açılış Töreni

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’nın desteğiyle Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’ne kazandırılan yüksek lisans ve anfi dersliklerinin açılışı gerçekleştirildi.

Açılış törenine; Akdeniz Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Beykan Çizel, Prof. Dr. Erol Gürpınar, Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Başkanı Tunç Uluç, Başkan Yardımcısı Fatma Gül Hesapcıoğlu ile öğretim elemanları katıldı.

Açılışta konuşan Vekil Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, her koşulda üniversiteye desteklerini esirgemeyerek eğitime sağladığı katkılardan dolayı Üniversite Destekleme Vakfı’na teşekkür etti.

Üniversite Destekleme Vakfı Tunç Uluç ise, “Bu dersliklerin eski hallerinden sonra yeni halini görmek inanın bizleri de çok mutlu ediyor. Vakıf olarak, Üniversitenin ihtiyaç duyulan her alanında destek vermeye çalışıyoruz. Üniversitenin başarıları ile bu mutluluğumuz daha da artıyor” diye konuştu.

Açılışın ardından Turizm Fakültesi bahçesinde akademik ve idari personel ile öğrencilerin katıldığı geleneksel pilav günü etkinliği de gerçekleştirildi. 

​Turizm Fakültesi Açılış Töreni

Burs başvuruları için detaylı bilgi

YUKARI