GEÇMİŞ YÖNETİM KURULLARI

                                          YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 1973-2014 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU LİSTELERİ  
       
06.02.1973   26.11.1973  
Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÖĞÜTÇEN Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÖĞÜTÇEN
Başkan Yardımcısı Hüseyin SİPAHİOĞLU Başkan Yardımcısı Hüseyin SİPAHİOĞLU
Genel Sekreter O.Zeki ŞEREMET Genel Sekreter O.Zeki ŞEREMET
Muhasip Üye   Metin ÇAKALLIKLI Muhasip Üye   Metin KASAPOĞLU
Üye Erhan ILDIZ Üye İlhami TANKUT
Üye  Mehmet AK Üye  Adnan SÖZEN
Üye  Metin KASAPOĞLU Üye  Sedat KARAKUY
Üye Ahmet Şevki ZAMAN Üye Hüseyin VEZNECİOĞLU
Üye Sedat ULUÇ Üye Yaşar YAĞCIOĞLU
10.01.1975   06.02.1976  
Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÖĞÜTÇEN Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Oğuz BOR
Başkan Yardımcısı Hüseyin SİPAHİOĞLU Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki BALCI
Genel Sekreter O.Zeki ŞEREMET Genel Sekreter Adnan SÖZEN
Muhasip Üye   Musa BİLGİ (Müftü) Muhasip Üye   Musa BİLGİ (Müftü)
Üye İlhami TANKUT Üye O.Zeki ŞEREMET
Üye  Adnan SÖZEN Üye  Yaşar YAĞCIOĞLU
Üye  Sedat KARAKUY Üye  Ceyha TUĞ
Üye Metin KASAPOĞLU Üye İlhami TANKUT
Üye Yaşar YAĞCIOĞLU Üye Osman KAYA
Üye Mehmet Zeki BALCI Üye  Esat ULUHAN
28.01.1977   16.01.1978  
Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Oğuz BOR Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Oğuz BOR (1)
Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki BALCI Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki BALCI
Genel Sekreter Av.Adnan SÖZEN Genel Sekreter Osman KAYA
Muhasip Üye   Musa BİLGİ (Müftü) Muhasip Üye   Musa BİLGİ (Müftü)
Üye Av.O.Zeki ŞEREMET Üye O.Zeki ŞEREMET
Üye  Yaşar YAĞCIOĞLU Üye  Yaşar YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye İlhami TANKUT Üye İlhami TANKUT
Üye Osman KAYA Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Esat ULUHAN Üye  Metin KASAPOĞLU
27.02.1978   06.10.1978  
Yönetim Kurulu Başkanı Soner ARMAN (2) Yönetim Kurulu Başkanı Güngör AYDIN
Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki BALCI Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki BALCI
Genel Sekreter Osman KAYA Genel Sekreter Osman KAYA
Muhasip Üye   Musa BİLGİ (Müftü) Muhasip Üye   Musa BİLGİ (Müftü)
Üye O.Zeki ŞEREMET Üye O.Zeki ŞEREMET
Üye  Yaşar YAĞCIOĞLU Üye  Yaşar YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye İlhami TANKUT Üye İlhami TANKUT
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Metin KASAPOĞLU Üye  Metin KASAPOĞLU
31.01.1979   08.03.1980  
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki BALCI Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki BALCI
Başkan Yardımcısı M.Hilmi ŞİFA Başkan Yardımcısı M. Hilmi ŞİFA
Genel Sekreter Osman KAYA Genel Sekreter Ferit SELEKLER
Muhasip Üye   Kamuran BAŞAR Muhasip Üye   Kamuran BAŞAR
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Osman KAYA
Üye  Yaşar YAĞCIOĞLU Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye Gülten YALÇIN Üye Gülten YALÇIN
    İl Özel İdare Temsilcisi Osman AVCIOĞLU
       
28.02.1981   20.03.1982  
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki BALCI (3) Yönetim Kurulu Başkanı M. Hilmi ŞİFA
Başkan Yardımcısı M. Hilmi ŞİFA Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZCAN
Genel Sekreter Ferit SELEKLER Genel Sekreter Kemal KINAY
Muhasip Üye   Kamuran BAŞAR Muhasip Üye   Kamuran BAŞAR
Üye Osman KAYA Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye Kemal KINAY Üye Gülten YALÇIN
    İl Özel İdare Temsilcisi A.Nihat KARAYALÇIN
04.03.1983   09.03.1984  
Yönetim Kurulu Başkanı M.Hilmi ŞİFA Yönetim Kurulu Başkanı M. Hilmi ŞİFA
Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZCAN Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZCAN
Genel Sekreter Kemal KINAY Genel Sekreter Kemal KINAY
Muhasip Üye   Kamuran BAŞAR Muhasip Üye   Kamuran BAŞAR
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  Adnan SÖZEN
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye Gülten YALÇIN Üye Gülten YALÇIN
İl Özel İdare Temsilcisi A.Nihat KARAYALÇIN İl Özel İdare Temsilcisi A.Nihat KARAYALÇIN
29.03.1985   02.04.1986  
Yönetim Kurulu Başkanı M.Hilmi ŞİFA Yönetim Kurulu Başkanı M.Hilmi ŞİFA
Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZCAN Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZCAN
Genel Sekreter Kemal KINAY Genel Sekreter Kemal KINAY
Muhasip Üye   İlhami TANKUT Muhasip Üye   İlhami TANKUT
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye Gülten YALÇIN Üye Gülten YALÇIN
İl Özel İdare Temsilcisi Turan UTKU İl Özel İdare Temsilcisi Rahmi ŞEN
03.04.1987   24.03.1988  
Yönetim Kurulu Başkanı M.Hilmi ŞİFA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza BALCI
Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZCAN Başkan Yardımcısı Ali GÜLEÇ
Genel Sekreter Ali Rıza BALCI Genel Sekreter Mustafa T.SÖZEN
Muhasip Üye   İlhami TANKUT Muhasip Üye   Ceyha TUĞ
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  M.Hilmi ŞİFA
Üye Ali GÜLEÇ Üye İlhami TANKUT
İl Özel İdare Temsilcisi Rahmi ŞEN İl Özel İdare Temsilcisi Rahmi ŞEN
13.04.1989 /17.5.1990 03.05.1991 /26.2.2001
Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza BALCI Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza BALCI
Başkan Yardımcısı Ali GÜLEÇ Başkan Yardımcısı Mustafa T.SÖZEN
Genel Sekreter Mustafa T.SÖZEN Genel Sekreter Nuri ÇETİN
Muhasip Üye   Ceyha TUĞ Muhasip Üye   Ceyha TUĞ
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  M.Hilmi ŞİFA Üye  Ali GÜLEÇ
Üye İlhami TANKUT Üye İlhami TANKUT
İl Özel İdare Temsilcisi Rahmi ŞEN İl Özel İdare Temsilcisi Saime GÜLŞEN
04.04.2002   12.04.2003  
Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza BALCI Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza BALCI
Başkan Yardımcısı Mustafa T.SÖZEN Başkan Yardımcısı Mustafa T.SÖZEN
Genel Sekreter Ali GÜLEÇ Genel Sekreter Ali GÜLEÇ
Muhasip Üye(İl.Öz.İd.Tem)   Saime GÜLŞEN Muhasip Üye(İl.Öz.İd.Tem.)   Saime GÜLŞEN
Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU Üye Hüseyin SİPAHİOĞLU (5)
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye İlhami TANKUT Üye İlhami TANKUT
Üye Nuri ÇETİN (4) Üye N.Nezihi BAYIK
12.04.2004   12.04.2005 /25.02.2006
Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza BALCI Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa T.SÖZEN
Başkan Yardımcısı Mustafa T.SÖZEN Başkan Yardımcısı Sedat KARAKUY (6)
Genel Sekreter Ali GÜLEÇ Genel Sekreter N.Nezihi BAYIK
Muhasip Üye(İl.Öz.İd.Tem.)   Saime GÜLŞEN Muhasip Üye   Selma IŞIK
Üye N.Nezihi BAYIK Üye Ali GÜLEÇ
Üye  İlhami TANKUT Üye  İlhami TANKUT
Üye  Selma IŞIK Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye Ceyha TUĞ Üye Ceyha TUĞ
Üye Makbule YAĞCIOĞLU İl Özel İdare Temsilcisi Saime GÜLŞEN
08.03.2006   01.03.2007  
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa T.SÖZEN (7) Yönetim Kurulu Başkanı N.Nezihi BAYIK
Başkan Yardımcısı N.Nezihi BAYIK Başkan Yardımcısı Selma IŞIK
Genel Sekreter Selma IŞIK Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU
Muhasip Üye   Fatma Gül HESAPCIOĞLU Muhasip Üye (İl.Öz.İd.tem)  Saime GÜLŞEN
Üye Ali GÜLEÇ (8) Üye Pınar Tugay KARACA
Üye  İlhami TANKUT (9) Üye  Makbule YAĞCIOĞLU
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye Ceyha TUĞ
Üye Ceyha TUĞ    
İl Özel İdare Temsilcisi Saime GÜLŞEN    
23.02.2008   06.03.2009  
Yönetim Kurulu Başkanı Dr.N.Nezihi BAYIK Yönetim Kurulu Başkanı Dr.N.Nezihi BAYIK
Başkan Yardımcısı Selma IŞIK Başkan Yardımcısı Av.Selma IŞIK
Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU
Muhasip Üye(İl Öz.İd.Tem.)  Saime GÜLŞEN Muhasip Üye(İl Öz.İd.Tem.)   Saime GÜLŞEN
Üye Pınar Tugay KARACA Üye Pınar Tugay KARACA
Üye  Makbule YAĞCIOĞLU Üye  M. Ufuk SERGİN
Üye  Ceyha TUĞ Üye  Ceyha TUĞ
Üye H.Tuba KAYA Üye H.Tuba KAYA
Üye M. Kamuran BAŞAR Üye M. Kamuran BAŞAR
01.03.2010   02.03.2011  
Yönetim Kurulu Başkanı N.Nezihi BAYIK Yönetim Kurulu Başkanı N.Nezihi BAYIK
Başkan Yardımcısı Selma IŞIK Başkan Yardımcısı Av.Selma IŞIK
Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU
Muhasip Üye(İl Öz.İd.Tem.)   Saime GÜLŞEN Muhasip Üye   Tunç ULUÇ
Üye Pınar Tugay KARACA Üye Pınar Tugay KARACA
Üye  M. Ufuk SERGİN Üye  M. Ufuk SERGİN
Üye  Hasan Ali GÜRCÜOĞLU Üye  Hasan Ali GÜRCÜOĞLU
Üye Tunç ULUÇ Üye İbrahim COŞAR
Üye İbrahim COŞAR İl Özel İdare Temsilcisi Saime GÜLŞEN (10)
Yön. Krl. Tabii Üyesi Muharrem CERTEL Üye Meral GÜLTEKİN
Yön. Krl. Tabii Üyesi İbrahim DEMİR Üye Abdullah Aziz ERGİN
18.02.2012   26.02.2013  
Yönetim Kurulu Başkanı N.Nezihi BAYIK Yönetim Kurulu Başkanı Tunç ULUÇ
Başkan Yardımcısı Selma IŞIK Başkan Yardımcısı N. Nezihi BAYIK
Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU Genel Sekreter Fatma Gül HESAPCIOĞLU
Muhasip Üye   Tunç ULUÇ Muhasip Üye   Hasan Ali GÜRCÜOĞLU
Üye Pınar Tugay KARACA Üye Selma IŞIK
Üye  M. Ufuk SERGİN Üye  Ahmet BÜYÜKAKÇA
Üye  Hasan Ali GÜRCÜOĞLU Üye  M. Ufuk SERGİN
Üye İbrahim COŞAR Üye İbrahim COŞAR
Üye H. Tuba KAYA Üye H. Tuba KAYA
Üye Meral GÜLTEKİN Üye Muharrem KILIÇ
Üye Abdullah Aziz ERGİN Üye M.Bilal ARIK
21.02.2014   26.02.2015  
Yönetim Kurulu Başkanı Tunç ULUÇ Yönetim Kurulu Başkanı Tunç ULUÇ
Başkan Yardımcısı Fatma Gül HESAPCIOĞLU Başkan Yardımcısı Fatma Gül HESAPCIOĞLU
Genel Sekreter H. Tuba KAYA Genel Sekreter H. Tuba KAYA
Muhasip Üye   Hasan Ali GÜRCÜOĞLU Muhasip Üye   Hasan Ali GÜRCÜOĞLU
Üye N. Nezihi BAYIK Üye N. Nezihi BAYIK
Üye  Ahmet BÜYÜKAKÇA Üye  Ahmet BÜYÜKAKÇA
Üye  M. Ufuk SERGİN Üye  M. Ufuk SERGİN
Üye İbrahim COŞAR Üye İbrahim COŞAR
Üye Selma IŞIK Üye Selma IŞIK
Üye İbrahim AKINCI Üye İbrahim AKINCI
Üye M.Bilal ARIK Üye M.Bilal ARIK
24.02.2016   21.03.2017  
Yönetim Kurulu Başkanı Tunç ULUÇ Yönetim Kurulu Başkanı Tunç ULUÇ
Başkan Yardımcısı Fatma Gül HESAPCIOĞLU Başkan Yardımcısı Fatma Gül HESAPCIOĞLU
Genel Sekreter H. Tuba KAYA Genel Sekreter H. Tuba KAYA
Muhasip Üye   Hasan Ali GÜRCÜOĞLU Muhasip Üye   Hasan Ali GÜRCÜOĞLU
Üye N. Nezihi BAYIK Üye M. Ufuk SERGİN
Üye  Ahmet BÜYÜKAKÇA Üye  İbrahim COŞAR
Üye  M. Ufuk SERGİN Üye  Selma IŞIK
Üye İbrahim COŞAR Üye Aziz TANKUT
Üye Selma IŞIK Üye Saime GÜLŞEN
Üye Bilal ARIK (11) Üye Erol GÜRPINAR
Üye Erol GÜRPINAR Üye Davut KARAYEL
       
       
Dönem içerisinde yedek kontenjanından asil üyeliğe geçen üyeler  
       
(1)   27.02.1978 tarihinde yerine Soner ARMAN geçmiştir.  
(2)   06.10.1978 tarihinde yerine Güngör AYDIN geçmiştir.  
(3)    13.03.1981 Tarihinde yerine Gülten YALÇIN geçmiştir.  
(4)   23.12.2002 tarihinde yerine N. Nezihi BAYIK geçmiştir.  
(5)   30.06.2003 tarihinde yerine Selma IŞIK geçmiştir.  
(6)   08.03.2006 tarihinde yerine Fatma Gül HESAPCIOĞLU geçmiştir.  
(7)  26.06.2006 tarihinde yerine Pınar TUGAY KARACA geçmiştir.   
(8)   07.03.2007 tarihinde yerine H. Tuba KAYA geçmiştir.  
(9)  07.03.2007 tarihinde yerine M. Kamuran BAŞAR geçmiştir.  
(10) 15.08.2011 tarihinde yerine Kazım YAZAN geçmiştir.    
(11) 06.10.2016 tarihinde yerine Aziz TANKUT geçmiştir.  

Geçmiş Yönetim Kurulları

Burs başvuruları için detaylı bilgi

YUKARI