İİBF YÜKSEK LİSANS DERSLİK AÇILIŞI

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı tarafından öğrencilerin akademik çalışmalarına ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yenilenen Akdeniz Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Yüksek Lisans Dersliği düzenlenen bir törenle açıldı.

Komple yenilenen ve tefriş edilen dersliğin açılışına, Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Uluç, Genel Sekteri H. Tuba Kaya, Muhasip Üye H. Ali Gürcüoğlu, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Karaöz, öğretim üyeleri ve idari personel katıldı.
 
Törene katılan Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Başkanı Tunç Uluç; Vakıf olarak kuruluşundan bugüne Üniversiteye destek vermeği sürdürdüklerini dile getirerek, “Bugün herkesin gurur duyacağı bir bilim yuvası haline gelen Üniversitemizin çağdaş eğitim koşullarında,  geleceğin değerli meslek ve bilim adamlarını yetiştirebilmesi için üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Ben ve Vakıf yönetimindeki diğer arkadaşlarım, ihtiyaçların tespiti için kurucusu ve 42 yıldır destekçisi olduğumuz Üniversite ile sürekli temas halindeyiz. Üniversiteye ve eğitime desteğimiz her gün artarak devam ediyor ve edecektir.” diye konuştu.
 
Açılışta konuşan Fakülte Dekanı Prof. Dr. Murat Karaöz açılışı yapılan dersliğin yüksek lisans öğrencilerine ve eğitime büyük katkı sağlayacağını belirterek “ Fakültemize ve Üniversitemize bu dersliğin kazandırılmasında destek olan Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’na şahsım, Fakültem ve Üniversitem adına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İİBF YÜKSEK LİSANS DERSLİK AÇILIŞI

Burs başvuruları için detaylı bilgi

YUKARI