2020-2021 AKADEMİK YILI BURS KAZANAN ÖĞRENCİLER

2020-2021 BURS ALACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ
SIRA AD SOYAD FAKÜLTE/MYO BÖLÜM PROGRAM SINIFI
1 BENGİSU ÖZMEN TEKNİK BİLİMLER COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMİ ÖN LİSANS 1
2 BÜŞRA DÜZENLİ SOSYAL BİLİMLER SİVİL HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ ÖN LİSANS 2
3 ESRANUR ÖZAYDIN SOSYAL BİLİMLER ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ ÖN LİSANS 1
4 İREM MESUDE ÇIRAGÖZ SOSYAL BİLİMLER MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI ÖN LİSANS 2
5 METİN FER KORKUTELİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK HABERLEŞME ÖN LİSANS 1
6 ONUR UÇAR SAĞLIK HİZMETLERİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ÖN LİSANS 1
 
1 ABDULLAH BERKAY BERBER MANAVGAT TURİZM TURİZM REHBERLİĞİ LİSANS 1
2 AHMET MELİH CEYLAN EĞİTİM SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS 1
3 AHMET ONURCAN KIVRAK EDEBİYAT SOSYOLOJİ LİSANS 3
4 AHMET UZUN KEMER DENİZCİLİK DENİZCİLİK İŞLETMELERİ VE YÖNETİMİ LİSANS 3
5 ALİ CAN KARATAŞ MİMARLIK PEYZAJ MİMARLIĞI LİSANS 3
6 ALİ CANER YILDIRIM HUKUK HUKUK LİSANS 3
7 ASLIHAN BENNUR DEĞERLİYURT SAĞLIK BİLİMLERİ GERONTOLOJİ LİSANS 1
8 ASLINUR DEMİRCİ GÜZEL SANATLAR GRAFİK TASARIM LİSANS 3
9 AYLİN KEÇE DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ LİSANS 3
10 AYŞE ALTIN HEMŞİRELİK HEMŞİRELİK LİSANS 4
11 AYŞE CEYLAN DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ LİSANS 3
12 AYŞE ERCAN İLAHİYET İLAHİYAT LİSANS 1
13 AYŞEGÜL BOZKURT EDEBİYAT FELSEFE LİSANS 4
14 BARAN ARDA KARAKUŞ TIP TIP LİSANS 2
15 BERİNSU FIRAT EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI LİSANS 1
16 BERİTAN OYMAN TIP TIP LİSANS 2
17 BERNA SELÇUK MİMARLIK ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA LİSANS 3
18 BETÜL MUTİ EĞİTİM OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS 1
19 BOTAN KONUR MÜHENDİSLİK İNŞAAT LİSANS 3
20 BÜŞRA NUR DAĞDELEN EDEBİYAT PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK LİSANS 3
21 CABİR ŞENU TIP TIP LİSANS 4
22 CEMİLE KARACA EĞİTİM SINIF ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS 1
23 EBRU ÇIRACI TURİZM TURİZM İŞLETMECİLİĞİ LİSANS 3
24 EGE HERGÜL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. LİSANS 1
25 ELİF SENA ŞÜMÜR EDEBİYAT PSİKOLOJİ LİSANS 3
26 ENES EMRE KIRCILI DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ LİSANS 3
27 FATİH CAN TIP TIP LİSANS 5
28 FATMA ÇAŞMAZ UYGULAMALI BİLİMLER ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK LİSANS 2
29 FIRAT TAŞTAN TIP TIP LİSANS 2
30 HAMİDE FİDAN EĞİTİM PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK LİSANS 1
31 İBRAHİM SOYVURAL TIP TIP LİSANS 3
32 İPEK ABACI İİBF İKTİSAT LİSANS 4
33 İZEL NEHİR PEKER HUKUK HUKUK LİSANS 3
34 KADER KAYA İLAHİYET İLAHİYAT LİSANS 1
35 KEREM TEKİN GÜZEL SANATLAR GRAFİK TASARIM LİSANS 3
36 KÜBRA NUR GÜL EĞİTİM TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS 1
37 LATİFE RABİA POLAT MÜHENDİSLİK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. LİSANS 1
38 MEHMET EMİN ŞAHİN DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ LİSANS 1
39 MERT KÜTÜKÇÜ UYGULAMALI BİLİMLER YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LİSANS 1
40 MUHARREM DOĞAN TEZ EĞİTİM SINIF ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS 4
41 MUSA KARAPINAR UYGULAMALI BİLİMLER FİNANS VE BANKACILIK LİSANS 2
42 NAZLI KARATEKE EDEBİYAT ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI LİSANS 4
43 OĞUZHAN TUNCER TIP TIP LİSANS 5
44 ÖZLEM AYDİREK İİBF SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ LİSANS 3
45 RANA İLBEYİ İİBF SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ LİSANS 3
46 ÜNZÜLE KİRAZ HEMŞİRELİK HEMŞİRELİK LİSANS 4
47 YAREN VURAL TIP TIP LİSANS 2
48 YASİN EMRE GÜNDOĞDU HUKUK HUKUK LİSANS 3
49 YAVUZ SÜLEYMAN KAYA MÜHENDİSLİK MAKİNE LİSANS 1
50 ZEYNEP ÇETOKÖLÜK TIP TIP LİSANS 2

Burs başvuruları için detaylı bilgi

YUKARI